[]

kargo şirketleri haftasonu taşıma yapıyor mu?

haftasonu yasağı transfer sürecini kapsıyor mu?
 
kapsamıyor herhalde. beklediğim bir kargo vardı, haftasonu boyunca hareket etti.


  • inheritance  (24.12.20 16:07:40) 
hayır, teslimat da var


  • passion rules the game  (24.12.20 16:08:21) 
taşıma ve teslimat yaparlar arkadaşların da dediği gibi. sadece ups çalışmaz, onlar haftasonu elemanlarını çalıştırmıyor.


  • surprise  (24.12.20 17:02:47) 
haftasonu şubeler açık, teslimat da sürüyor, arkadaşın dediği gibi.

yalnız haftasonu gönderi almıyorlar.

yani adrese kargo gelir, siz şubeden gidip alabilirsiniz ama kargo gönderemezsiniz.
  • killerbee  (24.12.20 17:24:39 ~ 17:25:18) 
eve teslim var gönderi yok.


  • jamswety  (24.12.20 17:56:40) 
Kargo şirketleri yasaktan muaf, yapıyorlar yani.


  • halitkin  (25.12.20 00:24:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.