digitürk hangi paket?

Evde babamın kullanması için digitürk almak istiyorum, ufacık telefon ekranında facebooktan ordan burdan maç seyretmeye çalışıyor, teknolojiden çok fazla anlamadığı bazen saçma sapan sitelere giriyor birşeyler yüklüyor bozuyor teli:/

Şimdi ben futboldan çok anlamıyorum, bu digitürkün sitesine girdiğimde bir sürü farklı paket var, yok bilmem ne ligi yok kendi takımınız vs. İstiyorum ki Türkiye ligindeki bütün maçları seyretsin bir kaç tane de işte belgesel kanalı sinema kanalı olsun arada sıkıldıkça onlara baksın. Öyle 20-30 tane vizyon sinema kanalı falan gereksiz. Bu durumda işimi görecek en ucuz paket hangisi?

iptv önerisiyle gelmeyin, onu denedim maalesef babam beceremiyor, hdmi lar arası geçiş yapamıyor, internet kesiliyor yayın donuyor vb hiç bir şey yapmadan beni bekliyor :/ 2 tane android box var evde mi stick ve tx6 diye bir alet. ama maalesef internet 10 mbit. hat kesiliyor periyodik olarak, benim müdahele etmem gerekiyor. Ben istiyorum ki kumandadan açsın direk ne internet kesintisi ne başka bir şey etkilesin, donma vb olmadan rahatça maç izlesin.

sporun yıldızı paketi var. ben evde kullanıyordum, dediğin gibi Türkiye liglerinin bütün maçlarını veriyor.

  • pccopath  (24.12.20 01:30:26)
adam internetle uğraşmak istemiyorum diyor hâlâ selcuksport indir diyen var allahım ya...

"sporun yıldızı" veya varsa "taraftar paketi" alacaksın. taraftar sadece seçtiğin takımın maçlarını izletiyor biraz daha uygun oluyor fiyatı.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (24.12.20 10:25:34)
sadece kendi takımı değil tümünü izlesin diyorsan Sporun yıldızı paketi gerekiyor.

www.digiturk.com.tr

Burada italya ve ispanya ligleri de var.
Bu firma her türlü pazarlığı kaldırıyor ama, bence yılmayıp sıkı bir pazarlık yapın.
  • spadram  (24.12.20 12:51:45)