[]

Ecza deposundan gelen Gardasil aşı kaç gün bekletilebilir?

Bu akşam geldi, kalın köpük kutuda ambalaj yapmışlar. Ecza deposuna ulaşamıyoruz elimize akşam geldiği için. Ne kadar durabilir, nerede saklayalım? Aşıyı cuma günü yaptırabileceğim büyük ihtimalle, bekletsek problem olur mu?
 
Buzdolabi. Soguk zinciri kirmayin sakin.


  • kuehles blondes  (23.12.20 22:21:03) 
Condition on Arrival

Refrigerate on arrival.
Should not have been frozen.

Storage

Store refrigerated at 2°C to 8°C (36°F to 46°F); DO NOT FREEZE.
Protect from light.
Administer as soon as possible after being removed from refrigeration
  • qaram  (23.12.20 22:46:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.