Arabanıza alıp iyiki almışım dediğiniz şeyler

Mesela kafalık yastıkları olur, koku olur, parlatıcı olur vs vs. Var mı alıp faydasını gördüğünüz şeyler.

Kaliteli telefon tutacağı

  • hayaletimsi  (23.12.20 19:06:01)
Latik pompasi. Milletin bisikletini, tekerlekli sandalyesini, topunu vs... hep sisirdik.

  • cleric  (23.12.20 19:13:33)
Bagaja havuz paspas. Geçende su döküldü keçe olsaydı kuruyunca kokardı kesin.

  • catch the arrow  (23.12.20 19:15:42)
Bagaj havuzu ve havuzlu paspas (hatta marka da vereyim rizline)

Akü takviye kablosu (Alırken tereddüt etmiştim kaç kere lazım olacak ki diye ama bir kere bile gerekse parasını çıkarıyor)

Lastik tamir kiti

Aksesuar olarak da Baseus telefon tutacağı (Nihayet telefonumu düşürmeyen bir tutacak buldum)
  • lancelot du lac  (23.12.20 19:48:15)
akaso dl12

  • battal gemalmaz  (23.12.20 19:56:13)
Benzin

  • Kahir ekseriyet  (23.12.20 20:04:25)
Sigara içmeyen bir yol arkadaşı.
Bagaj ve içeriye havuzlu paspas.
Su şisesi-bardak, kalem-kağıt, kitap
  • Erva  (23.12.20 20:39:57)
Klima ızgarasına geçmeli bardak tutucu. Aracımda torpido kapağı dışında bardak veya meşrubat koyma yerim yok el freninin oralarda, kolçakta falan da yok. Sürücü olarak zorlanıyordum. O yüzden çok işime yarıyor.

Soğuk havalarda sıcak içecekler içtiğim için ve genelde kaloriferi açtığım için, klima çıkışında olması içeceğin sıcak durmasını sağlıyor. Yine aynı şekilde yazın da klimayı açtığım için buz gibi tutuyor.
  • ananiyimioguz  (23.12.20 20:45:54 ~ 20:46:49)
Kaza tutanagi

  • brkylmz  (23.12.20 20:58:53)
buz çözücü sprey, sabahları acayip iyi oluyor.

  • pccopath  (23.12.20 23:07:13)
1- araç kamerası (kazada haksız duruma düşmekten kurtuldum)
2- cama takılanlar bir süre sonra düştüğü için konsola yapışan kaliteli telefon tutucu
3- cırtlı bagaj sabitleyici lastik. bir şişe veya eşyayı sabitlemek için çok işe yarıyor
4- aliexpresten aldığım tüm ön camı kapatan örtü. (güneş-buz için)
5- kapı içine takılan mini çöp kutusu
  • jepa  (23.12.20 23:35:01)
otostopçular

  • harfitarif  (24.12.20 00:42:42)
Buhar onleyici sivi sey

  • taurina  (24.12.20 11:13:44)