Korona mi oldum

Merhabalar

Dün akşam hiç uyuyamadım, şiddetli baş ağrısı vardı uyutmadı beni. Bi ara uyuya kalmışım sonra şiddetli baş ağrısı ve titreme uyutmadı beni. Halsizlik ve boğaz ağrısı da var. Bugün hastaneye gidip test yaptırdım doktor aynı zamanda da kan testi yaptırmamı istedi ve ağrı kesici serum yapmasını istedim kendisinden çünkü baş ağrısı çok şiddetliydi. Kan testi sonucuma bakarak yüzde 90 korona olmuşsun dedi doktor kanda mikrop varmış. Pcr testinin sonucu yarin çıkacak. Kandaki mikroptan korona testi bu kadar net olarak belli oluyor mu? Sizce korona mi oldum ?

bu donemde bu semptomlari gosteriyorsan ve foktor da öyle dediyse büyük iroylesin. gecmis olsun

  • buenosdias  (23.12.20 18:31:55)
aynı şekilde başladı bende de. güzel tarafı sadece ilk iki gün baş ağrısı ve ateş ile uğraştım sonrası gayet rahat geçti. süreç boyunca başka hiçbir sorun yaşamadım. umarım sizde de öyle geçer.

  • lazpalle  (23.12.20 18:35:02)
büyük ihtimal koronasın bir an önce favipavr başla

  • iwillsee  (23.12.20 18:40:44)
Test sonucum geldi pozitif çıkmışım

  • atcapar  (23.12.20 19:18:25)
evet akciğer filmi kan testine bakarak söyleyebiliyor doktor beni bildi direkt sonucu beklemeden korona teşhisi yazdı rapor verdi

  • basond  (23.12.20 21:07:54)