Dikkat Şahan Çıkabilir TV8 bölümleri

Bunları hiçbir yerde bulamıyoruz şimdi, değil mi? 10 ay önce Şahan Gökbakar kendi youtube hesabına seçmece 15 - 20 skeç yüklemiş bu bölümlerden, o kadar. Bir de ultra kötü kaliteli çekim de olsa, yine bu civarda karma skeç var izleyicilerin paylaştığı sağda solda...

Sezon finalinde Metin Tok'un blue box önünde Engin Jurnal'den yakındığı bir kesit vardı. Tüm interneti alt üst ettim, hiçbir şekilde bulamadım... Biz üniversitede iken bir flash bellek vardı ve içinde capturetv'den indirilmiş arşiv vardı elde ele dolanan. Keşke saklasaymışız... (Gerçi o zaman megabyte'ı karneyle veriyorlardı)

(Dikkat Şahan Çıkabilir isimli youtube hesabında atv'de yayınlanan tüm bölümler var, biliyorum. Bana TV8 bölümleri lazım)

www.komikim.com

şurada şeçmece skeçleri mevcut. tv8'de var aralarda. dediğiniz var mı bilmiyorum ama.
  • ravenclaw  (23.12.20 04:39:38)
Eğer bulamazsan, Şahan'a Youtube'dan yazsan bi güzellik yapar mı acaba? (sonuçta ne olacak bi mesajdan?)

  • lcha  (23.12.20 09:23:00)
twitter.com

Bu hesaptan bazı skeçler paylaşılıyor, mesaj atıp sorabilirsin vardır belki.
  • temasettin  (23.12.20 09:57:41)
Ya ben de çok peşine düştüm tv8 bölümlerinin. İnternette düzenli yok. Şahanın YouTube kanalında tv8 bölümleri nerede diye yorumlarsa yalvaran genelde benimdir. Bence çok çıkmaz bir şey, doğrudan şahana ulaşmak gerek. :(

  • Hallegadola  (23.12.20 11:37:57)
ya bende var onlar stokçu olduğum zamanlarda dvd lere depolamıştım ama dvd sürücüsü olan bilgisayarımız bile yok evde hatta o dvdler ölmüş bile olabilir hatta atmış bile olabilirim.

TV8 bölümleri efsane komik gelirdi o zamanlar
  • basond  (23.12.20 21:25:43)