[]

Bedelli askerlik

Selam ahali,

Askerlik şubeye gitmedim direkt E-Devlet (Askerlik Hizmet Tercih İşlemleri) aracılığıyla başvuru yaptım. Birkaç hafta önce de bankaya parayı yatırdım, şu an sınıflandırmanız bekleniyor diyor ekte görüldüğü gibi. Eksik bir şey var mı başvuru süreciyle ilgili? Bahsedilen sınıflandırma nedir? Hangi ay gideceğim sizce ne zaman belli olur?


 
Sınıflandırma gönderileceğiniz birlik.


  • dissendium  (22.12.20 17:50:22) 
8. Ayda yatırdım ücreti. Aynı şekilde yazıyor bende de
2021 Ocak ayı içerisinde açıklanacak nezaman nereye gideceğimiz.

  • birbilsem  (23.12.20 10:05:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.