[]

Ssg'nin ünversite ile ilgili entry'si bulabilecek var mı?

Merhabalar

ssgnin yazılım için üniversite okunmalı mı şeklinde bir entry'si vardı. üniversite başlığına baktım ama bulamadım. Hatırlayan var mı bu entry'yi?


 
Şu an bakamıyorum ama, güzel bir entry ise yazar sayfasından en beğenilen entrylerinden hızlı hızlı daha fazla göster'e basıp listede 200 civarı entry'i bulduğunda ctrl+f ile üniversite, yazılım vs. diye aratabilirsin. saçma gibi ama işe yarayabilir.

edit: eksisozluk.com 2 dkda bunu buldum, değilse bile daha kazarsan kesin çıkar. "end" tuşunu kullanırsan klavyeden "daha fazla göster" linki için, daha çabuk ulaşırsın.
  • tey tey  (22.12.20 16:27:27 ~ 21:57:12) 
  • gelecegin yildizi  (22.12.20 19:08:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.