Kulak tıkanıklığı ve çınlaması

Dün bir anda kulaklarım tıkandı, bütün gün açılmadı. Bugün o tıkanıklık geçti ama şimdi de sol kulağımda sürekli bir çınlama var. Bunun nedeni ne olabilir? Hemen doktora gitsem mi yoksa bekleyeyim mi biraz belki geçer?

Yüksek bir sese, gürültüye maruz kaldıysan hemen git. Bu tür durumlarda ilk günlerde gitmek %80 oranında tedavi sağlıyor demişti biir KBB doktoru.

Böyle bir şey yoksa da hemen git, ne olur ne olmaz, kulak şakaya gelmez.
  • John Bloor  (22.12.20 13:23:45)
Düzensiz uyku, uykusuzluk ve stres olunca bende kulak çınlaması oluyor. Stresten vertiigo olmuşluğum ve migren atağı geçirmişliğim var geçmişte. Kulak, beyin, denge falan her bir şey etkilenmişti. Sizin durumunuzda ben olsam beklemem doktora görünmek için. Bambaşka bizim bilemeyeceğimiz sebepler olabiliyor böyle hallere.

  • sevenay  (22.12.20 20:36:53)