Meksika, uyuşturucu, kartel

Meksika, uyuşturucu, kartel konulu film, dizi, belgesel, kitap tavsiyesinde bulunur musunuz? Sicario filmini izledik yakın zamanda. Bayağı beğendim filmin tarzını. Bu tarzda filmler olabilir. Teşekkür ederim.

Sin nombre film
Tanrikent film

  • optimistbakunin  (21.12.20 21:29:32)
El Chapo

  • megalomaniac  (21.12.20 21:31:54)
Brezilya versek olur mu?
Tropa de Elite (2007)
www.imdb.com
  • Amaranta ursula  (21.12.20 21:36:18)
No country for old men

  • Uncle Sam  (21.12.20 21:39:00)
meksika değil de kolombiya olacak ama narcos'un ilk iki sezonunu (gerisini izlemedim) önerebilirim dizi olarak. ben müthiş keyif almıştım, çok hoşuma gitmişti. yalnız sigarayı yeni bıraktıysan falan uzak dur derim, zalımlar her bölümde öyle güzel tüttürüyor ki ben o ara günde bir paket sigara içerken ikiye çıkmıştım bu dizi yüzünden.

"sktir lan meksika sorduk" deme ve şans ver bence, güney amerika'nın hikayeleri çok daha güzel bu konuda.
  • der meister  (21.12.20 21:57:26)
Tropa de Elite çok tırt bi film, bence vaktini bununla öldürme.

  • killerbee  (21.12.20 22:26:20)
sicario gibisi yoktur yalnız hele başındaki gerginlik ders niteliğinde. narcos var izlemediyseniz hala sonra narcos mexico diye devam etti. netflix dizisi

  • argent dawn  (21.12.20 23:00:59)
traffic

  • filteria  (21.12.20 23:04:34)
bu olayı çözüceksen önce narcos sonra narcos meksika sonra el chapo en son da ozarkı izleyip kafanda tüm şemayı oluşturucaksın.

  • mikahakkinen  (22.12.20 01:13:40)
Meksika değil ama bu konuda yapılmış en iyi film Brezilya yapımı City of God bence, onu izle.

  • iwasbornonamountainside  (22.12.20 14:16:32)