[]

şu kalemin refill'i var mı? (scrikss)

şu kalemden aldım: www.idefix.com

içindeki mürekkepte "scrikss medium" yazıyor. internette aratıyorum ama "scrikss D1", "scrikss 701" gibi şeyler çıkıyor. ben anlamadım ki bu kalemin refill'i var mı, varsa da hangisi.

bir bilen cevaplayabilir mi?

şu çıkıyor mesela: www.sarfmarket.com.tr

benimki medium ama kısa değil galiba. bir de benimkinin ucu uzun ve daha ince. yani ayrı gibi gözüküyor, hepsi tek parça gibi gözükmüyor. şöyle yani: www.sarfmarket.com.tr

 
hocam aldım dediğiniz kalem uçlu kalem. doğru link verdiğinize emin misiniz?


  • shadowfollower  (21.12.20 21:18:19) 
@shadowfollower +1 , paylaştığınız kalem; "0,7 uçlu basmalı kalem"


  • cursor  (21.12.20 21:22:10) 
aşağıdaki linkteki kalem ise g2 refill olarak geçiyor.

www.scrikss.com.tr
  • shadowfollower  (21.12.20 21:23:21) 
Linki duzelttim. Yanlislikla ayni modelin versatilini koymusum.

Aldigim bu: www.idefix.com
  • ahm1  (21.12.20 21:34:45) 
aşağıdaki mavi veya siyah işinizi görür.

urun.n11.com
urun.n11.com
  • shadowfollower  (21.12.20 22:08:18) 
@shadowfollower: tesekkurler.

Blister ne peki? Tip olarak benimkine cok benziyor ama niye bir yerde G2 bilmem ne yazarken baska yerde Blister yaziyor anlamadim. Bu blister'ler de benimkine uyar mi yani simdi?
  • ahm1  (21.12.20 22:12:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.