[]

tanınan holding şirketleri kısa çalışma ödeneğinden yararlandı mı

var mı bildiğiniz, dışardan çok iyi bir firma gibi görünüyor, bir grubun iştiraki ama kçö'ye başvurmuş.
 
ilk olarak tanınan holding nedir?

İlk aramada bulduğum şirketler ise, Borsa İstanbul'da işlem gören; THY, Pegasus, Bosch Fren Sistemler, Anadolu Isuzu vb... daha uzar gider.

www.dunya.com
  • cursor  (21.12.20 21:20:15) 
kçö'yü büyük şirketlere verdiler zaten hep. berberler falan taş yedi aylarca.


  • argent dawn  (21.12.20 23:03:00 ~ 23:03:10) 
Çok var. İsimlerini vermeyeceğim ama türkiyenin pek çok büyük firması kçöden ya yararlandı ya da yararlanmaya devam ediyor.


  • kojonotsuki  (21.12.20 23:07:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.