Avm'ye gidiyor musunuz

Merhaba, tv almam lazım görmeden almak istemiyorum. Sabah erkenden gitsem sizce salgın yönünden guvenli olur mu. Teşekkürler

1 kere gittim. Tekrar gitmeyi planlıyorum. Zaten içeri belirli sayıda kişi alınıyor. Hes kodu soruluyor. Çok şartsa gidilebilir.

  • sutlu nescafe  (21.12.20 18:04:37)
ben 2 ay önce bilgisayar almak için gittim. sakin vakitte gidip oyalanmadan hallederseniz bir şey olmaz.

  • candide  (21.12.20 18:05:01)
ben sürekli girdim çıktım pandemi başladığından beri. maskeni takıp mesafeye dikkat ettikten sonra bir minibüse, metrobüse filan binmekten çok daha güvenli olsa gerek.

  • filteria  (21.12.20 18:07:24)
Filteria + 1

  • elorelia  (21.12.20 18:11:58)
sürekli gidiyoruz, maske+mesafeye uyuyoruz. şimdiye kadar sıkıntı yaşamadık çok şükür. hem artık hes de soruyorlar.

  • trajikomix  (21.12.20 18:24:40)
Ben avm içi samsung bayisinden almıştım televizyonu , sabah açılış saatinde oradaydım personel hariç kimse yoktu işimi halledip çıkmıştım.

  • synax  (21.12.20 18:33:04)
genel olarak hayır gitmiyorum
salgın doneminde 1-2 defa mecburiyetten gittim
normal zamanda da zorunlu olmadıkca gitmiyordum

N95 tak git bence. AVM ye gitmiyorum ama sarı dolmuşa biniyorum örneğin. maalesef
  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (21.12.20 18:38:11 ~ 18:38:51)
Şu an gidiyorum. Çok güvenlik önlemi alıyorlar. Tercih ettiğim avm den kaynaklı da olabilir ama aman aman bir insan yok. Ama tenha da denemez.

  • allah yazdiysa bozsun  (21.12.20 18:42:49)
o şekilde ben de olsam giderdim, kocaman mağaza kalabalık da değilse çok riskli gelmez bana ama şans faktörü çok önemli tabi.

sonuçta çarşıya pazara gidiliyor kaçamıyorsun ufacık marketlerin içinde.
  • killerbee  (21.12.20 18:44:58)
Evin karşısında içinde Migros olan bir avm var. Sırf market alışverişi için sürekli gidiyorum ama hemen Migros’a yakın girişten girip başka mağazalara girmeden çıkıyorum hep. Bunun dışında pandemi boyunca 3 kere daha gitmem gerekti farklı şeyler için. Girmem gereken mağazalara girip çıktım yine oyalanmadan. Tek bir yerde işinizi görüp çıkacaksanız gidebilirsiniz bence. Sonuçta markete, fırına falan gidiyoruz çoğumuz.

  • ms brownstone  (21.12.20 19:58:12)
insanlar hergün sabah akşam metro/dolmuş/otobüs kullanıyorlar. ne tatlı canınız var..

  • theunderdog  (21.12.20 21:37:28)
AVM'ye gitme aliskanligimi kaybettim. Sadece 1 tane AVM'nin Carrefour'una girip cikiyorum. Otoparki direkt Carrefour'un altında oldugu ve çok sakin olması sebebiyle...

  • pass  (21.12.20 21:42:57 ~ 22.12.20 07:06:54)
genelde avmler devasa büyüklükte mekanlar olduğu için insanlarla yakın mesafede olmuyorsun genelde. sadece kasa sırasında bir yakınlaşma olabilir. bir iş için uğradım bugün epey boştu. avmlerdeki kalabalığı genelde cafeler ve sinema gibi yerlere gelenler oluşturuyor diye düşünüyorum. onlar da kapalı olunca boş boş gezen tiplerden ziyade işini halledip çıkan insanlar oluyor.

  • jepa  (21.12.20 22:45:32)