vucut tipine göre kıyafet secme

yok mu bı uygulama bunun ıcın boyumuzu vucut olculerımızı yazalım ona gore sana bu olur bu olmaz desın. urun onersın bakalım edelım??

armut tıp vucut demıs fıstık gıbı mankenı koymus gorsele, genis basen yazıyorum ya obez cıkıyor ya kardashıanlar cıkıyor.

yok mu bunun ortası yaa :( 35ıme geldım hala nasıl gıyıncem neyı yakıstırcam bılmıyom :(

fiziği güzel gösteren ve göstermeyen genel kalıplar vardır. mesela A kesim bir etek basenli de olsan basenin olmasa da güzel görünür. ama yatay çizgi desen genelde geniş gösterir gibi.

ben de bu yakıştırma mevzusunda muzdaribim fakat kombin şeklinde alışveriş yapınca biraz daha iyiye gitti. çünkü bol pantolonu normalde yakıştırmıyorken üstüne dar bir bluz denediğimde güzel durduğunu gördüm. normalde oversize giyinen biriydim ona uymayan kalıba bu şekilde geçiş yaptım. bence bol bol denemek, şu an denenmiyorsa da birkaç farklı kalıptan sipariş edip evde deneyin beğenmediğinizi iade.

ek olarak kendinize yaş/kilo/boy olarak benzeyen bi influencer bulursanız :)) çok fazla şey alıp denedikleri için kolaylık olabilir
  • ala09  (21.12.20 17:24:07)