Yeni yapılandırma

Arkadaşlar çözemediğimiz bir konu var. Şöyle ki yeni yapılandırmada babaya 32bin öderse emekli olabileceği söylenmiş .ama kendisinde şu anda 32bin yok bu yüzden bankalardan kredi yoluyla halletmek istemiş bankada sigortalı çalışmadığı için kredi veremeyeceklerini söylemişler. Eskiden bankalar kredi veriyorlardi emekli aylığı karşılığında şimdi ne değişti ?

emekli olmadan hangi aylığa karşılık kredi verecekler?

  • sutlu nescafe  (21.12.20 17:00:44)
32bin yatirilinca hemen emekli oluyor hocam.

  • opitseri  (21.12.20 17:09:33)
babanız şu anda sistemde emekli görünmüyor banka kontrol ettiğinde. parayı yatırdıktan sonra hemen emekli oluyor olması bankanızı bağlamıyor. şu an güncel duruma bakıyorlar.

  • Phoebe  (21.12.20 17:11:54)
Üzerine bir tane ev var teminat gösterebilir.

  • opitseri  (21.12.20 17:13:59)
e söylememiş mi kabul edilmediğinde başvurusu?

  • Phoebe  (21.12.20 17:29:53)
yakın bir dostundan borç alsa kısa süreli. böylece öder, sonra da emekli olup krediyi çekip aldığı kişiye geri verir?

  • la traviata  (21.12.20 17:45:57)
Evi teminat göstermek masraflı, eksperdi tapuya şerh koymaydı vs.

Araba varsa arabayı ipotek edebilir.
  • John Bloor  (22.12.20 13:12:39)