[]

youtube'dan video indirme

youtube'dan 1080p ya da 720p video indirmek istiyorum.
indirme sitelerinde de öyle diyor ama videoyu indiriyorum 4 mb.
böyle 1080p mi olur?

nasıl indirebilirim?

 
Telefona indireceksen videoder var gayet iyi bence, ama ayrıntı bilmiyorum bi incelesen... çünkü hangi boyutta indircen diye şıklar sunuyor.


  • 1bir1bir1  (21.12.20 15:52:01) 
açık ara en iyi eklenti budur addons.mozilla.org


  • konetsu  (21.12.20 15:55:56) 
4K Video Downloader


  • ankarakecisi  (21.12.20 16:21:57) 
jdownloader

en yüksek hangi çözünürlük mevcutsa onu indirebilirsin. diğer tavsiye edilenlerin hepsini denedim. sen deneme boşuna.
  • theunderdog  (21.12.20 21:50:16) 
bu site güzel, abuk isimler yerine videonun ismiyle indirme yapıyor hem. www.y2mate.com


  • kedikumunaiseyenadam  (21.12.20 22:19:08 ~ 22:23:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.