anne ve babaya yilbasi hediyesi

merhaba,

annemle babam 62 yasindalar, ve soguktan pek haz etmeseler de pandemi sebebi ile bu kisi yazlikta geciriyorlar. klimalari sobalari falan var ama normal evlerine gore serin oluyor tabi ki. zaten cabuk usurler, ben de dedim ki onlari sicak tutacak birer hirka, sivitsort falan alayim. ne dersiniz?

nerelere bakayim? simdi ben yun falan almak istiyorum ancak sorun su ki gidip massimo duttiden falan alsam, onlari evde giymezler "gezmelik" diyip.
napayim? benim icin fiyat sorun degil ama onlari ikna edemem, sonunda tartisma cikar.

ne onerirsiniz? ne alirsam alayim online alacagim. baska hediye fikirlerine de acigim.

tesekkurler.

Fiyat sorun değilse şu ayak ısıtıcılardan alın birer tane. Elektrik yakmasın deyip kullanmamak gibi şeyler yapmazlarsa tabii.
www.ufotr.com

Yazlık ya müstakildir, zemin soğuk olur ya da apartmansa bile alt daireleri boşsa yine zemin soğuk olur. Kullanışlı olabilir bunlar.

Edit: www.hepsiburada.com Çok daha ucuzu varmış, farkı ne bilmiyorum.
  • kobuzchu kiz  (21.12.20 14:58:12 ~ 14:58:58)
Bence "giyilebilir battaniye" al
www.google.com

  • michael_knight  (21.12.20 16:56:51)
ay annem hic sevmez battaniyeyle oturmayi :(

  • the end of time  (21.12.20 17:11:03)
boyner'de güzel polarlar var. yün gibi doğal materyalden değiller tabii ama ısıtma konusunda yünden başarılılar. şu ara fiyatları da oldukça uygun.

bir de eski usul termoforların (sıcak su torbası) elektrikli modelleri çıkmış. kullanışlı görünüyor. onlara da bakabilirsiniz.
  • dimpled  (21.12.20 17:59:32)