orta kalıteli çanta markaları

çanta zevkim hiç ama hiç yok bi tane maviden yıkanmıs deri sırt cantam var bır de bez kol cantası. yanı spor ama orta kaliteli markaları soylesenıze bana. cıdden bu konuda hıc fıkrım yok yaa. fiyat aralıgı 500-2000 tl arası dıyeyım de cok ucuk markalar soylemeyın.

2000 e çıkarsanız taş gibi çanta almanız gerek. Şu çanta 1000 küsür ben üç senedir siyahını oraya buraya fırlata fırlata kullanıyorum taş gibi. Hem spor hem klasik her ortama gidiyor ama model seçmek zevk işi
www.vakko.com

Guessin spor şık modelleri var bu arada sizin aralıkta bulbilirsiniz.
  • cilekli pasta  (21.12.20 13:07:33)
coach iyidir, gercek deri olmasina dikkat edin.

www.morhipo.com

daha uyguna bulmakda mumkun
  • cairo  (21.12.20 13:38:51)
tommy hilfiger. çok standart modeller ama çok memnunum kalitesinden.

  • ala09  (21.12.20 13:40:01)
nine west'ten uzak durun diye uyari yapmaya geldim. cantalari 2-3 yilin sonunda deri dokmeye basliyor. ozenerek, ozel gunler icin aldigimiz kac cantayi attik oyle. (biz derken ben, ablam ve annem. en az 10 canta atmisizdir, bu nedenle yillardir ninewestten canta almiyoruz, ayakkanbilarinda bu sorunu yasamadim).

zara'nin da cantalarinin kalitesi fena degil bence, indirimde falan f/p olarak cok iyiye denk geliyor.
  • the end of time  (21.12.20 14:52:39)
Nine west ten enayiliğime doymayarak 3 çanta aldım senesi dolmadan hepsi soyuldu.

Vakkodan 4 sene önce bi çanta aldım klasik vakko çantalardan onun da tek sorunu sapalarında ufak soyulmalar oldu ve çok iy baktım çantaya

Zararan 2 çanta aldım yıllar önce hiç bir deformasyon olmadı. Ama şans da olabilir. Kanken sırt çantam mesela en sevdiğim çantam en çok ondan memnunum.
i
  • hindistan cevizi  (21.12.20 15:35:59)