[]

burada ne oluyor yahu nasıl bir diyalog bu?

www.youtube.com

izlerken kahkaha attım da, herhangi bir mantığa oturtamadım konuşmaları. sunucu ne alaka öyle bir şey soruyor, ve diretiyor? :D


 
Gay birine neden gay olduğunu sormak absürt olmuş ama kimsenin canı da yanmamış gibi duruyor. Yorumlar daha komik ;)


  • olaylar olaylar  (21.12.20 12:06:09) 
bu video dünya üzerinde en çok güldüğüm şeylerden biri olabilir.

neden öyle bir şey sorulduğunu bilmiyorum ama muhtemelen sunucunun ve bağlı olduğu kitlenin gaylere uzaylı muamelesi yapmasıyla ilgilidir.
  • blatta hiberna  (21.12.20 12:10:57) 
"herhangi bir mantığa oturtamadım konuşmaları. sunucu ne alaka öyle bir şey soruyor, ve diretiyor? :D"

sag tarafta uzun versiyonu cikiyor: www.youtube.com
  • hot potato  (21.12.20 12:15:31) 
youtu.be daha komiği bu bence :))


  • olaylar olaylar  (21.12.20 12:29:40) 
bu bir tv programı. sunucunun homoseksüellik, eşcinsellik gibi kavramlardan anladığı yok. beyaz takım elbiseli kişi, pepe julian onziema da ben gay değilim, lgbt savunucusuyum diyor ama sunucu o kavramların ne olduğunu bilmiyor. zaten bu yüzden komik oluyor.

programa bir de rahip katılıyor. ismi pastor sempa. o kişinin müdahaleleri daha da komik. hatta bir yerde trajikomik.

konuk olayı ciddi bir şekilde ele almaya çalışırken diğerlerinin salatalık ve patlıcanla muhabbete dahil olmaları karşısında konuğun ne hissettiğini anlayabiliyoruz.
  • biseysorcaktim  (21.12.20 13:07:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.