outlook dosya bildirimi

Merhaba,

Şirkette mail atarken sürekli dosyayı eklemeyi unutuyorum ve 2.kez mail atma durumunda kalıyorum. Dosyasız mail attığımda yazım denetimi gibi teyit ettirme olayı var mı acaba ?

Gmail'de var böyle bir özellik ama MS Outlook'ta yok.

  • himmet dayi  (20.12.20 21:39:20)
var aslında ama ingilizce için çalışıyor sanırım, kesin çözüm istiyorsanı aşağıdaki macroyu ekle outlookta

www.codepile.net

imzanda görsel varsa şu kısmı değiştir
i.ibb.co
  • nahtoderfahrung  (20.12.20 22:08:44)
ben alışkanlıklarımı değiştirerek bu sorunu çözdüm, mail önce eki ekleyip daha sonra yazıyorum.

  • ludwig boltzmann  (21.12.20 00:21:46)
teşekkür ederim makroyu deneyeceğim..

bende değiştirmeye çalıştım da ekle çıkar yaparken yine arada kaçıyor yinede
  • pislick0  (21.12.20 21:09:07)
@nahtoderfahrung makro süper oldu hocam elinize sağlık

  • pislick0  (22.12.20 08:43:30)