[]

diyetisyen & tartı öneri

8senedir hipotiroidi ile uğraşan 34 yaşında dişi birey

son 2 senedir 52-53 kilo iken şuanda 56-57’e ulaştım. evet hala boyuma göre kilom az

aslında tartılmak istiyorum(yağ oranı-ödem vs görmek için) tanıdık diyetisyen var ama online olur onla uzak şehirlerdeyiz. burdaki diyetisyenle görüşmeye gitsem tüm değerlerimi alsam arkadaşım uzaktan yardımcı olur yemek anlamında ama burdaki diyetisyene ne dicem.

ya da bana tartı önerebilecek olan var mı? ben evde tartılayım online diyetle devam edeyim.

 
Xiaomi mi body composition scale 2 tavsiye ederim. Yaş kas protein ölçüyor fakat alırken dikkat edin iki çeşidi var yağ kas oranı ölçmeyenle çok benziyor.


  • rapisa  (21.12.20 01:35:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.