sabah açlığı

Selam ahali.
birkaç haftadır sabahları uyandığımda inanılmaz aç hissediyorum kendimi. O kadar ki sanki elim ayağım titriyor açlıktan, yüzümü yıkarken beynim kulaklarımdan akacak gibi oluyor. İki lokma bişey yiyene kadar bayılcakmış gibi oluyorum.
halbuki akşam yemeklerini gayet güzel yiyorum. 19:00 civarlarında. gece de bazen meyve veya bazen tatlı ne varsa yiyorum. rejim falan da yapmıyorum. sabahları da genelde 8-9 arası kalkıyorum. herzamanki yeme-içme ve yatma-kalkma saatlerimde, beslenme düzenimde herhangi bir değişiklik yok.
niye böle oluyo ki? Ölcek miyim ben?

abicim sen bi endokrinologa gorun. bulamazsan dahiliyeciye gorun.

bu anlattiklarin hayra alamet degil, seker hastaligi yonunden iyi bir incelenmen lazim.

aclik kan sekeri, aclik insulin seviyesi, Hemoglobin a 1 c, mutlaka bakilacaktir ama gene de aklinda olsun, vitamin D seviyesi de baktir.

Korkacak bi sey yok ama seker hastaligi yonunden incelenmen lazim.
  • compadrito  (18.05.10 09:58:31 ~ 09:58:51)