Yurtdışına seyahat ediyor musunuz?

Bu dönemde yolculuk yapılır mı? Neticede Türkiye'de de coronaya kafa atıyoruz. Yakın zamanda nerelere gittiniz?

Yurt dışında da kafa atma potansiyeli yüksek bence.

  • clones  (20.12.20 14:20:57)
Kapi acilinca bulgara gectim.oradan sirbistan,romanya,ukrayna ya gidip geldim.3 aya yakin dolandim.christmas havasi baslayinca dondum.yilbasindan sonra devam.

  • duptıs  (20.12.20 14:36:43)
Ben 3 seyahat planımı da iptal etmek zorunda kaldım. Şimdi gidebilecek olsam gerçekten covid’i falan umursamayıp giderim ama Türk vatandaşlarını turist olarak alan doğru düzgün bir yer yok diye biliyorum :( Aslında bütün hayatı seyahat endeksli bir insan olarak son 2-3 aydır bakmayı bıraktım ülkelerin durumlarına. Gidebileceğimiz bir yerler varsa plan yapabilirim her an bir umut :(

  • ms brownstone  (20.12.20 14:54:58)
Daha yeni döndüm. Havaalanları falan kalabalıktı Noel tatilinden dolayı. Uçakta dolu idi. Tabi benim gidiş gelişim zorunlu idi.

  • spacevan  (20.12.20 15:13:35)
Budapeşte'ye gittim oradan dönüşte aktarmalı Frankfurt'a uğramak durumunda kaldım.

Avrupa ülkeleri resmi oturumunuz bile olsa karantinayı zorunlu tutuyor. İş nedeniyle gidişler bundan muaf ama uçuşlar az, her yer kapalı ve sıkıcı.
  • Northern Mariner  (20.12.20 16:30:20)
Geçen ay londra’dan döndüm, Ağustos’da gitmiştim 3 ay kaldım tam karantina ilan edildiğinde döndüm kasımım başında. öylesine çalışmaya gittim brexit öncesi pre- settlement almak için.

turistik amaçlı yapılmaz çok sıkıcı.
  • garavel  (20.12.20 16:52:58)
Çin’e iş seyahatimi var gitmemek için elimden geleni yapacağım.

  • suicides underground  (20.12.20 22:19:58)
geçen hafta iş için portekize gittim bir hafta kaldım geldım adamların gunluk vakası 2500-3000 arası bızımle aynı onlemlerı almıslar yahu :/

  • polypropylene  (21.12.20 12:59:59)