[]

süresi dolmuş kartla alışveriş yapmış olabilir miyim?

qnb kredi kartıma 50 tl bonus geldi. kartı 1 senedir hiç kullanmamıştım ben de deneme için amazondan rastgele 50 liralık sipariş verdim, ödeme kısmında bi baktım son kullanma tarihi 10/2019. ben de tamamen sallayarak, önceki gibi belki 5 senelik uzatılmıştır deyip 10/2024 yaptım ve sipariş verildi.

mobil uygulamasını indirdim giriş yapamıyorum kart bilgileri geçersiz diyor. findeks'ten baktım o kartta borçta görünmüyor (50 tl bonus 57 tl alışveriş yaptım en azından 7 tl görünmez miydi?)

ama en çok kafamı karıştıran şey, kartlar uzasa bile numaraları vs değişmiyor muydu? ben sadece 2024 yaptım diye olması saçma geldi.

bir hata olmasın?

 
amazonda ödeme onaylandığına emin misiniz? çünkü sipariş veriliyor ama sonradan ödeme onaylanmıyor bazen.


  • jelly bear  (20.12.20 12:40:07) 
evet hocam onaylandı, sipariş kargoda ve geliyor


  • avatar is back  (20.12.20 12:40:56) 
Hala bi hata olma ihtimali var. Benim geçen bir kartın süresi uzadı. Kart no değişmedi ama arkadaki 3 hane değişti.


  • the coon  (20.12.20 12:58:25) 
Amazon parayı çekememiş olması muhtemel, hoş güvenlik kodu kontrolü yoksa kart numarası aynı kaldığı için geçmiş olabilir.

50 TL puan değil mi bu arada? O puanı puan olarak harcamanız gerekir, 50 tl ekstre indirimi verdiklerini zannetmiyorum.
  • atom karincanin torunu  (20.12.20 13:13:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.