[]

Bim'deki destan tarçın?

arkadaş bu nedir yaa. resmen talaşa tarçın esansı ve boyası enjekte edip paketlemişler. kesinlikle uzak durun. uzaktan yakından alakası yok.
deneyen var mı? 
bim'i bilmem de tarçın zaten bir talaş türevidir.


  • iddaaci  (19.12.20 21:08:22) 
duyurunu görünce başka şikayet var mı merak ettim şunu buldum ve çok güldürdü.

www.sikayetvar.com
  • killerbee  (19.12.20 21:16:15) 
tamam sonuçta ağaç kabuğu ama öğütülmenin de boyutları var bu alemde. makineden un gibi de çıkarırsın kum gibi de . sana kalmış.


  • gameofannen  (19.12.20 21:20:05) 
Kesinlikle haklısın. Hiç bulaşmak lazım


  • primetime  (19.12.20 22:54:05) 
Bim baharatları rezalet kötü. Baharatlarınızı aktardan alın. Sorun yaşama ihtimaliniz çok düşük


  • westblack  (20.12.20 00:00:36) 
Bu tarz baharatlıkları (tarçın, zencefil, zerdeçal vb.) kabuk/kök halinde aktardan alıyorum. toz olarak kullanmam gerektiğinde temiz halde tuttuğum tahta törpüsü/eye (adına ne derseniz artık...) ile ufalayıp kullanıyorum. Daha garanti oluyor.


  • dark-tower  (20.12.20 08:14:43) 
bir incelettirmek lazım


  • gameofannen  (20.12.20 11:34:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.