[]

sitedeki videoyu nasıl indirebilirim?

bana da açık olan bir eğitim serisi var. online arayüz çok kötü ben de indirip izlemek istiyorum. her biri +1 saat ve 35 küsür video var. öğeyi denetleden .mp4 formatını arar bi link bulur oradan save as falan indirirdim bi şekil ama burada bulamıyorum.

videoya sağ tıklayınca video url kopyala açılıyor ve yeni sekmede açınca bulunamadı video deniyor. bi çözümü yok mu bunun?


 
google chrome'da video indirme uzantıları var. onlar belki işe yarar.


  • tabudeviren  (19.12.20 14:45:53) 
(git: chrome.google.com) şu baya işe yarıyor.


  • scudman1  (19.12.20 14:47:58) 
Ekran kaydedici ile kaydet


  • olaylar olaylar  (19.12.20 14:54:30) 
@scudman1 şimdi yükledim denedim ama videoyu bulamıyor eklenti maalesef.


  • avatar is back  (19.12.20 14:58:28) 
siteye göre değişir tabi ama ben en abuk subuk sitelerde bile çalıştığını gördüm. benzer eklentiler var deneme yanılmayla bulunabilir belki. net bir şey söylemek zor.


  • scudman1  (19.12.20 15:02:30) 
linki ekleseniz de görsek nasıl olur?


  • momento  (19.12.20 15:22:20) 
@momento kullanıcı adım ve şifrem ile girebildiğim bir sitede yüklü videolar. açık değil maalesef.

izliyorum şu an inanılmaz sıkıldım. ne ilerletme var ne hızlandırma var. altta fareyle ileri geri yapmak istesem 2-3 dk sağa sola kayıyor bunaldım yahu
  • avatar is back  (19.12.20 15:28:09) 
öğreyi denetlede network'e gidin orada chrome'un neyi indirdiğini sırayla göreceksiniz. en çok indirdiği şey muhtemelen videodur o linke odaklanın.


  • argent dawn  (19.12.20 15:39:55) 
opera skyload eklentisini denediniz mi? indiremediği yer yok gibi


  • momento  (19.12.20 15:50:39) 
@momento sen müthiş bir insansın. çok teşekkürler. tak diye yakalayıp indirebiliyorum videoları.

sorun çözümlenmiştir, yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler
  • avatar is back  (19.12.20 16:05:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.