[]

Chivas regal nasıl içiliyor, yanında ne gider bunun tam olarak?

Merhabalar

Geçen sene arnavutluktan dönersen duty free'den bundan almıştım çok ucuza, en iyi ne ile içiliyor bu tam olarak peki? Sadece çikolata mı?


 
Buzlu ya da buzsuz içilir. Sek içilir viski ama çok ağır gelir de içemezsen içine viskiye ihnanet edip soda ya da kola ekleyenler de yok değil.

Yanına çikolata bitter daha makuldür.
  • himmet dayi  (19.12.20 14:30:08) 
bi kere chivas zaten blended. tanrı muamelesi yapmaya gerek yok. ayrıca viski ile bourbon farkını bile ben ayırt edemiyorum. hatta biraz sarhoşsam konyağı bile viski sanabilirim. siz nasıl seviyorsanız öyle için. zaten ayda yılda bir viski içen sen ben gibi adamlar farkı anlamaz.


  • bohr atom modeli  (19.12.20 14:36:31) 
badem, çukulata ve muzla iyi gidiyor viski. tabi ben gurmeyim sadece tadı için içicem diyosan ona bişey diyemem.


  • killerbee  (19.12.20 14:57:27) 
Ya o işin esprisi dostum. Ben viski sevmem zaten. Ama içtiğim zamanlar sevmesem de içine kola koymak bana garip geliyor. Kolayla içeceksen daha ucuz alkollü içkiler mevcut :)


  • himmet dayi  (19.12.20 15:02:31 ~ 15:02:46) 
sek içemiyorsan 1-2 buz at, veya alternatif olarak 1-2 buzun eridiğinde çıkaracağı su kadar maden suyu olabilir. Tadına etki edecek kola vb. ekliyorsan o içtiğin viski değil bence ya :/ Hani sırf %40 alkol var diye içmiş oluyorsun. Ben sek götürüyorum valla ama son zamanlarda boğazda tahriş vs yapıyor diye söylentiler yüzünden buzlu mu içsem diyorum :D


  • nhk ni youkosu  (19.12.20 15:03:39) 
bircok versiyonunu denedim. bence en iyisi.

maden suyuyla karistirip. yaninda yagli kuruyemisler(badem. findik, sam fistik) yada sutlu cikolata.
  • buenosdias  (19.12.20 15:15:15) 
sek içilir, buzdan başka şey koyulmaz deyip polemik yaratmak istemiyorum ama ben en çok verimi bu şekilde alıyorum. yanında birşey yemek de mantıklı gelmiyor bana viskinin.

ben bir şeyler yiyip içip takılacağım diyorsan tercih edilecek alkol viski olmamalı bence.
  • benevolent sun  (19.12.20 17:33:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.