Kargolar bugün çalışıyor mu?

Varış şubesine gelmemiş gece yarısı itibariyle. Bugün ulaşır mı?

mng ye gittim dün, şey dediler cumartesi günü gönderim yapılmıyor ama kargonuzu şubeden alabilirsiniz dediler. dağıtım var mıdır bilmiyorum ama

  • killerbee  (19.12.20 09:26:25)
Geçen hafta kargolarımı cumartesi ve pazar günü sırasıyla mng, agt ve yurtiçi kargo adresime gelerek teslim etti.

  • new day new life  (19.12.20 09:50:16)
Evet bugün bizim kargo da dağıtıma çıktı.

  • sta  (19.12.20 10:36:46)
Dağıtıma çıkmış arkadaşlar teşekkürler.

  • meraklitursucu  (19.12.20 10:46:54)
pazar günü bile çalışıyor.

yani normal zamanda pazar günü çalışmayan kargocuların, sokağa çıkma yasağında pazar günü çalışıyor olmaları garibime gidiyor.

yani muaf tutulan meslek grupları normal işleri aksamasın diye muaf tutuluyor. pazar günü de ekmek satan fırıncı çalışınca anlarım. ama bu adam normal çalışmadığı zaman niye çalışıyor onu anlamıyorum.
  • kibritsuyu  (19.12.20 12:28:20)
@kibritsuyu Muhtemelen karantina sonrası internet alışverişlerinin artışı ve kargoların yetişememesinden dolayı. Pazar günleri çalışmamaları büyük bir saçmalıktı, değişmesi iyi oldu.

  • new day new life  (19.12.20 12:39:36)
aras getirdi bugün kargo. çalışıyorlar ama şubeye gelmemiş ise belki gelmeyebilir. Transferler haftasonu oluyor mudur bilmiyorum.

  • rayde  (19.12.20 14:11:05)