Küs kalmak

Sevgilinizle, eşinizle en fazla kaç gün küs kaldınız? Aranızın bozuk olması değil de karşılıklı çok konuşmama biçiminde soruyorum. Soruyu birkaç gün sonra silebilirim. Teşekkür ederim cevaplar için.

Bazen sinirleniyorum bir süre konuşmayalım diye atarlanıyorum ama bir günü geçmiyor hiç asfdsas. Sinirim biraz azalınca özlemeye başlıyorum. Özlemesem merak ediyorum iyi mi çok üzüldü mü diye.

  • love my way  (18.12.20 22:41:06)
Ben çok fevriyim galiba, genelde barışmamak üzere ayrılıyorum :D

  • mantarsevmem  (18.12.20 22:45:59)
Bizim iliski restart uzerine kurulu.gerilim basladiginda susuyoruz.konusulsada cevaplama olmuyor.bir baska sorulmasi,soylenmesi gereken olaya kadar susuyoruz.sonra yeni soruyla bastan basliyoruz.eski konu tekrar acilmiyor.

Bu sorunu tartismamak degil.sorun varsa soyluyoruz,iki tarafta gorusunu beyan ediyor.ortak nokta bulursak islem tamam oluyor,ayni dusunmuyorsak bi ileriki asamaya birakiyoruz.

En uzun kusluk isten eve gelene kadar suruyor bu durumda.cocukluk yapip uzatmaya gerek duymuyoruz.
  • duptıs  (18.12.20 22:47:37)
Hiç, böyle devam eder umarım.

  • ruhen hastayim ben  (18.12.20 22:55:05)
Açıkçası soruyu tam anlamadım, sevgiliyle küs kalmak diyorsunuz sonra aranızın bozuk olması değil diyorsunuz? Küsmek değil de incindiğimde bunu söyler hissettirir susarım, 1 günü geçmedi o. Ama iletişim sıkıntısı çektiğimiz onun içine kapandığı bir dönem yapıcı konuşup tepki almayınca 12 gün hiçbi şey dememiştim, ayrılmak için sonunda görüşmüş evlenme teklifi almıştım. Kabul etmemiştim o ayrı konu.

  • mslny  (18.12.20 23:02:36)