[]

Kindle register sorunu

2. El bir kindle aldım paperwhite 2. sürüm.

Aldığım kişi resetlemiş sıfır verdi ancak bir türlü cihazı kaydedemiyorum.

O da pek anlamıyor, amazon hesabınıza girip deregister yapın dedim ama girdim register cihaz yok diyor. Ben kendi hesabıma kaydetmeye çalıştığımda da mümkün değil kaydetmiyor, hata veriyor.

Muhtemelen bir hesap açıp zamanında kaydetti. Sonra fabrika ayarlarına döndürdü.

Kaydettiği hesabı da unuttuğu için eşleşmiyor, yeni bir hesaba da bağlamıyor.

Var mıdır acaba bunun bir çözümü?

Kayıtsız da kullanabiliyorum calibreden kitap atıp lakin bir çözüm bilen varsa kaydetmek ve diğer özelliklerini kullanmak isterim.

 
Ingilizceniz var ise Amazon.com üzerinden canlı yardım alabilirsiniz. Durumu en iyi onlar anlar.


  • himmet dayi  (18.12.20 16:10:24) 
Ne hatası veriyor ? Çalıntı cihazlar da kaydedilemez bilginiz olsun.


  • Mcfly  (18.12.20 17:22:48) 
Girdiğiniz hesap eşleşmiyor hatası.


  • adivar  (18.12.20 20:32:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.