Parfüm için Boyner mi? Sephora mı? ( online)

Yılbaşı hediyesi parfüm alayım kendime dedim. 2 sitede de fiyat aynı.Parfüm için hangisinden almak mantıklı? Kargo hızı, paketleme, skt i yakın parfüm satma vs şeylere bakarak. Yakın zamanda bu 2 siteden parfüm alan varsa memnun mu acaba? Teşekkürler

boynerin stoklarında sıkıntı var diye biliyorum.

  • condom kurşunu  (18.12.20 16:32:34)
boynerden aldım, daha ses seda yok iki hafta olacak...bugün aramışlar açamadım, bence stok yok diyip iptal edecekler... sephoradan hiç alışveriş yapmadım online..

edit: tekrar arandım, şaşırtmadı, stok hatası olmuşmuş, ücret iadesi yapacaklarmış...otomatik sesli mesaj ile bilgilendirdiiler sağolsunlar. ama siteye girince aldığım indirimli parfümün bittiği ama aynı parfümün aynı boyunun indirimsiz olarak satıldığını da görebilirsiniz...
  • ruz  (18.12.20 16:58:58 ~ 19.12.20 14:08:13)
Her türlü sephorayı tercih ediyorum.

  • irene  (18.12.20 17:40:36)
boynerde şişmiştir şimdi siparişler gelmek bilmez

  • 9kuyruklukedi  (18.12.20 17:55:53)
Boynerden siparis ettigim pahali bir parfum teshir urunu gelmisti. O zamandan beri boynerden kozmetik almam. Beymen'in online magazasindan memnunum, fiyati cok farkli degilse onu da degerlendirebilirsiniz.

  • cell_in  (18.12.20 18:56:34)
Boynee fiyat olarak bir tık daha iyi ama şimdi aşırı talep vardır. Güvenilirlik konusunda ikisi de oldukça güvenilir zaten.

  • giovanne  (18.12.20 21:20:38)