MacBook M1 geldi mi?

Siparişleriniz geldi mi?
Ne zaman online satın almıştınız? Mağazadan gidip alabiliyor musunuz şu an?
Sizde de çok uzun bekleme süresi verdi mi, online alışverişte? (26 kasımda aldım, 21 Aralık elime ulaşacağı tarih olarak verilmiş. Türkiye’den de alacağım, hediye olarak, ancak hediye zamanında gider mi, bilmiyorum.)

Yoksa bekleme süreleri çok azdı ve siparişiniz direkt yollandı mı?

Sorular yukarıdaki gibi.

11 Aralık'ta sipariş verdim, 26 Ocak-2 Şubat arasına tarih verdi. Ben ekstra yapılandırma yaptığım için (ram'i yükselttim) benimki daha uzak bir yere gitti tarih olarak, sanırım ekstra iki hafta daha ekliyor. Yapılandırma yapmamış olsaydım daha 16 Ocak civarı bir tarihe veriyordu hatırlayamadım şimdi.

Store duyduğum kadarıyla İstanbul'a dört hafta gibi bir süre verse de bazen iki hafta civarında ulaşıyor diyorlardı. Ama tabii şu anda durum nedir bilemiyorum. En azından benimki epey bir süre gelmeyecek onu kabullenerek aldım :)
  • nimberjack  (17.12.20 18:48:34)
27 Kasim'da siparis vermisti erkek arkadasim. 16 Aralik diye vermisti tarihi, 14'unde ulasti.

Kore'den filan dunyayi dolasip geldi bu arada

not: Turkiye degil
  • supergirl  (17.12.20 19:03:02)
Almanya'da arkadaşım daha bugün aldı store'dan. 30 Kasım'da sipariş vermişti.

  • elektr10  (17.12.20 19:14:47)