[]

Kemoterapi görürken hemiroide çözüm?

Hasta 3 doz kemoterapi alacak. İlkini aldı. Ancak şiddetli hemoroid ağrıları var. Hekim ağrı kesici verdi ancak bana mısın demiyor ve hasta acillik oluyor hergün. Kemoterapi süresince ameliyat olamayacağı aşikar. Başka hafifletici bir çözüm yok müdür? Buradan bir cevap gelmeyeceğini biliyorum ancak çaresizlik işte.
 
Merhaba, acaba şu klasik leğende sıcak su olayını deneme imkanınız oldu mu? Bi de bölgesel ağrı kesici merhem, fitil gibi şeyler öneriyorlar benim bildiğim kadarıyla. Çok geçmiş olsun


  • ats  (16.12.20 22:27:52) 
Sıcak su denendi ancak çare olmuyor ne yazık ki.


  • fikox  (16.12.20 22:43:35) 
ekşi yazarı arkadaşımızla bir konuşun isterseniz.
eksisozluk.com

  • ankarakecisi  (16.12.20 22:58:30) 
The tüy from batman

Hasta kadın ve 1.evre meme kanseri. Hemoroid için görüşüldü ve ağrı kesici o şekilde verildi. Önerilerin için teşekkürler.
  • fikox  (16.12.20 23:52:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.