[]

5 yaş kız çocuğu hediye

5 yaşında kız çocuğu için scooter almayı düşünüyorum. Daha önce scooterları araştıran varsa öneri alabilirim.
Bu yaş aralığında hediye pek çeşitli olmuyor. Eğitsel şeyleri ya da oyuncaklarını ailesi zaten alıyor aklıma scooter geldi, scooterdan başka ekstra farklı bir öneri de alabilirim. 
Ben de araştırırken Dechatlon’un övüldüğünü gördüm ama havalar soğuyunca yaza bıraktım


  • cilekli pasta  (17.12.20 00:05:23) 
buyrun benim.
evet paten ve scooter a bayılabilir. paten biraz daha hırslı cocuklar icin , ugrasması lazım. scooter daha basittir.
decatlhlon un basic bir modeli var, bizimki 6 yasında su an artık o kucuk geliyor, baska bir model ile değiştirmek zorunda kaldım. önce 2 teker, arkada tek teker ısıklı falan cok güzelleri var tavsiye ederim.
5 yas cocugu baska ne sever dersiniz,
lego friends serisi,
lol bebekler,
cry babies diye birşey çıktı yeni bitirdi beni.
play doh oyun hamuru setleri.
  • delidiyorum  (17.12.20 07:59:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.