[]

Çiçek, köşe bitkisi

İş yerindeki odamın köşesine büyükçe bir çiçek düşünüyorum, boydan boya sarmaşık gibi şeyler seviyorum beyaz duvar görmekten iyidir ama o olmaz. Hem büyük hem göze hoş gelen ne olabilir. Tabi bütçe de çok değil.
 
Deve tabanı (monstera) olabilir.


  • bitse de gitsek  (16.12.20 00:20:58) 
daha uzunca bir şey istiyorsnaız benjamin falan olabilir.


  • blatta hiberna  (16.12.20 00:22:33) 
Devetabanı veya yucca bakabilirsiniz.


  • kalifiye balta sapi  (16.12.20 01:02:55) 
ışık azsa, çok anlamam diyorsanız zor ölen bitkilerden kılıç bitkisini tavsiye ederim.
Bir de bir kere çiçeksepeti'inden bu tarzda kraton diye bir bitki geldi, çılgınca büyüyor minimal bakımla.

  • whoosie  (16.12.20 14:15:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.