[]

Esra Erol çıkanlar

Esra Erola çıkanlar gerçek mi yoksa millet izlesin diye sallamayın olaylar mı?
1 saat kadar izledim neler varmış dedim. 
Anadolu köylerinde veya büyükşehir varoşlarında biraz takılıp dedikodu dinleme fırsatınız olsaydı daha iğrençlerini bile duyardınız.


  • dr doofenshmirtz  (15.12.20 19:16:56) 
Ajanslardan, tiyatrolardan vs de temin ediliyor. Hepsi gerçek değil.


  • mahone  (15.12.20 19:31:22) 
Bu benim bilgim olan bir konu, açılın.

Hepsi wutsap üzerinden dertlerini yazıyorlar. Reyting olur bu dediklerini çağırıyorlar. Ortalama 1 hafta ağırlıyorlar otelde. Dedikleri doğru mu? Hikayesi gerçek mi? Reyting çıkar mı? gibisinden araştırmaya başlıyorlar kişi otelde kalırken. Olur verdikleri haliyle otelde kalmaya devam ediyor, olmaz dedikleri ise anında yolcu ediliyor. Sonra tv'ye çıkarıyolar.
Ajans veya tiyatro kesinlikle yok. Bu kişiler gerçek ve gerçekten berbat insanlar. Neler neler dönüyor. Ceplerinde 5 liraları yok. Bağıra bağıra konuşurlar. Kavgacıdırlar. Tipik Anadolu insanı işte.
  • Amory Lorch  (15.12.20 20:43:31) 
Bu insanların tiyatrocu oyuncu olduğunu sanan naif insanlarla arkadaş olmak isterdim :)

Ya hu oyuncu olsalar oscar'lık oynuyolar, bu kadar yetenekli oyuncuları ne ara yetiştidik biz?

Yanlız rezil olacaklarını bile bile ekrana çıkmaları için bir teşvik olmalı, başvuran için demiyorum. Şikayet edilen, suçlanılan kişiyi ekrana çıkmak için nasıl ikna ediyolar çözemedim.
  • John Bloor  (16.12.20 11:01:03) 
esra erolun şu anki programındakilerin hepsi gerçek

evlilik programında cast vardı ama şu anki programda yok. ihtiyaç da yok zaten. anadolu insanı sağolsun program konuk bulmakta zorluk çekmiyor
  • dafuq  (16.12.20 11:04:10 ~ 11:05:02) 
Gerçekse ben arada izleyeyim, filmlerde bu kadar fantastik olaylar yok.


  • valarmurgulis  (16.12.20 12:34:08) 
Çıkanların figüranlık yaptıklarını sanmıyorum öyle olsa belli olurdu


  • kasapsevenkoyun  (16.12.20 13:17:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.