instagram hesap acik/kapali yapmak hk

bir kiz neden ara sira hesabini disari kapali yapar ve acar ? (not:iliskisi olan ve evlenmek uzere olan biri kendisi)

İki sebebi olabilir:
1) Takipçi kasmak. Güzel bir profile sahipse reklam amaçlı açıp bir süre sonra kapatınca profili stalk edenler takip etsin diye.

2) Bir arkadaşı bir içeriği repost etmek istemiştir. Hesap kapalı iken repost olmuyordu sanırım. O yüzden geçici açmıştır.
  • himmet dayi  (15.12.20 18:22:29)
canı öyle istiyordur. valla ben de öyleyim arada bi açıp kapatıyorum :D ve hiçbir sebebi yok.

  • lcha  (15.12.20 18:27:17 ~ 18:27:31)
profil kapalıyken çok fazla takip geliyorsa tek tek onaylamak yerine açıp tekrar kapatıyordur. o zaman istekler otomatik onaylanıyor.

  • false pretension  (15.12.20 18:43:59)
Yeni foto atıp onda ekli olmayanları merakta bırakmak istememiştir belki

  • esmeralda villalobos  (15.12.20 18:55:32)
Radarındaki erkekten beklediği ilgiyi göremeyince hasbelkader instagram profili karşısına çıkarsa ne kaçırdığını bilsin istiyor olabilir.

  • IncredibleMau  (15.12.20 19:04:23)
Kendini kimler takip ediyor görmek için. Profil açıksa çok büyük ihtimale aktif bir hikayesi vardır. Başka bir amacı yok.

  • mahone  (15.12.20 19:33:13)
Bazı çekilişlere katıldığınızda hesabınızı açık bırakmanız gerekiyor yoksa çıksa da alamıyorsunuz gibi şeyler var o da olabilir.

  • kullanıcıadımbuolsun  (15.12.20 20:09:32)
konumla/etiketlerle paylaşıp insanlara ulaşmasını istediği bir şey olabilir. sanatsal fotoğraf, ilgi çekecek fotoğraf, yardım kampanyası vb. olabilir.

  • tabudeviren  (15.12.20 20:31:58)
Belki konseptte gönderileri ve hesapları paylaşan Instagram sayfaları var. Oralarda paylaşıldıysa görenler takip etsin diye yapıyorlar.

  • arnold schwarzeneger  (16.12.20 13:48:18)
evet hepsi benimde aklima gelen seyler, ama bunlarin hic birini yapmiyor bu kiz; neden acip kapatiyor acaba ? :)

  • sweetoffice  (17.12.20 10:27:57)