[]

Muhabbet kuşu, altın kolyeye zarar verebilir mi?

Şoyle ki muhabbet kusumuz, annemin altin kolye ve kupesiyle oynamayi cok seviyor. Biz de biraz korkuyoruz acaba kemire kemire kirar mi veya buker mi veya baska bir zarar verebilir mi diye. Altini kirabilir mi acaba ya?
 
Evet zinciri bükebilir veya kopartabilir. Üzerinde taş varsa dökülebilir.


  • EasyTiger  (14.12.20 22:51:14) 
Kırabilir.


  • playing star again  (14.12.20 22:56:03) 
Eyvah. İyi bari simdiye kadar bir sey olmadi.

Kovalamaya da gonlum elvermiyor ama mecburen kovalayacagiz.
  • ahm1  (14.12.20 23:01:21) 
bir çok kuş çeşidi, parlak, altın, gümüş gibi şeyleri taşır, saklar. oynar.


  • ankarakecisi  (14.12.20 23:31:20) 
İncik boncuk kemirmeyi çok severler pullu yapıştırmalı tişörtlerimi şapkalarımı mahvetmişliği var dikkat etmek lazım


  • eatpraylaw  (14.12.20 23:57:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.