[]

Telefondaki yan tuşlar

Telefonumun yan tarafındaki ses açma tuşu kırıldı. Fiyat sorduğumda bir yer tuşların tanesi 20, 30 TL arası dedi, başka bir yer de 10 dolar dedi. İki yer de tümünün değişimi için 150 TL dedi. Daha önce aynı sorunu yaşayan varsa fiyatlar gerçekten bu seviyede mi?
 
Hangi telefon? Modeli ne yani?


  • himmet dayi  (14.12.20 16:56:01) 
Samsung J7


  • dissendium  (14.12.20 16:57:55) 
Aslında tuşların takım fiyatı 1 2 dolardan fazla değil ama tuş fiyatından hariç ekranın yapıştırıcısının değişmesi gerekecek, işçilik ile birlikte sizden talep edecekleri para 100-200 arası bir şey olur.


  • battal gemalmaz  (14.12.20 17:04:11) 
J7 arkadan normal tornavida ile açılıyor. Tuşların tanesi 5 TL. 25 de işçilik alsa toplamda 30TL tuş başına.


  • excespeace  (14.12.20 23:46:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.