[]

O an çalışan sistemin olduğu diski klonlamak

Acronis true image kullanıyorum.
Disk klonlama işlemini başlattıktan birkaç saniye sonra "bu sistemi kullandığınız için bilgisayar yeniden başlatılacak ve işlem öyle tamamlanabilir ancak, hayır derseniz işlem sona erecektir" mesajı veriyor.

Buraya kadar tamam,

Bilgisayar yeniden başladığında hiçbir şey olmuyor.

Napmak gerek?

 
Sanırım içinde çalışan sistem olan diski ve yeni diski söküp başka bir işletim sistemi ile çalışan bilgisayara takıp klonlamak gerekli.

Yani klonlamak istediğiniz diskte işletim sistemi başlatılmayacak, başka bir işletim sistemi olan disk ile pc başlayacak ve bu iki disk klonlanacak.
  • John Bloor  (14.12.20 11:30:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.