humusun yanına gidecek yemekler - mezenin yanına yemek yani

humus aşırı severim bu aralar da çok yapasım geliyor ama tabii tek başına yenebilen bir şey değil pek yanına bir ana yemek arıyor. humus yanına ana yemek önerileriniz arıyorum o yüzden. yalnız aşırı zahmetli olmaması iyi olur sonuçta misafire değil kendime yapıyorum.

Et şiş, tavuk şiş ve diğer ızgaralıklar.

  • hepbiarayisicinde  (13.12.20 17:53:01)
valla humus yapsam yanına birkaç meze daha yapar ufaktan bir rakı sofrası kuarım. olmaz dersen, köfteyle iyi gidebilir.

  • pati  (13.12.20 17:54:25)
pati +1

Meze takılın hocam alkol kullanıyorsanız. haydari, rus salatası, meyve, çiğ köfte, sarma vs
  • fezagezgini  (13.12.20 17:55:47)
bunu yap, humusla servis et.

www.northmiznon.com
  • JohnOakley  (13.12.20 17:55:51)
Az once humus yedim, yaninda da fava ve kasarli mantar vardi.

  •   (13.12.20 18:02:13)
ben baalığın yanında yiyorum daha çok. ve birde humusu kuru domatesli yapmayı dene, efsane oluyo.

  • etna  (13.12.20 18:08:46)
anaa evde kuru domates var kaç zamandır ne yapçam bunları diye düşünüyodum kara kara. sağolasın çok iyiymiş.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.12.20 18:15:20)
kuzu yaprak ciğer.

  • theseachange  (13.12.20 18:26:43)