[]

Anne baba için yürüyüş bandı?

Decathlon'unkini alalım diyoruz ama farklı alternatiflere de açığız.

Bütçe maksimum 5000 tl

www.decathlon.com.tr

 
almayın kardeşim, kullanacakları 15 gün, sonra elbise askılığı oluyor. illa alacaksanız alt kata ses gitmeyenlerden alın.


  • abor  (13.12.20 16:39:46 ~ 16:40:00) 
Bu aletler gerçekten de çok gereksiz ev için. İlk başta hevesle kullanılır sonra nereye kaldıracağınızı şaşırır kelepire elden çıkartmaya uğraşırsınız. Zaten ilk hevesle alakası yok uzun zaman disiplinli bir şekilde kullanırım diyen adamın da bu alete ihtiyacı yok. Dışarda yürür. Sokakta yürümek kadar keyiflisi yoktur. Çok mu şehirin merkezinde oturuyorsunuz da dışarda yürümek yerine böyle birşeye ihtiyaç duyuyorsunuz? Anne ve babanızın ellerinden öperim. Onları sokakta spora yönlendirin.


  • hepbiarayisicinde  (13.12.20 18:04:07) 
Arkadaşların dediklerine katılıyorum, bu koşu bandı. Mesela 16km/s hıza kadar diyor, o neredeyse maraton koşar tempoda bir hız. İyi bir yürüyüş hızı bunun 3'te biri kadar, ki belki anne-baba 3-4km/s ile yürüyecekler.

xiaomi'nin falan kompakt yürüyüş bantları var. onlara bakın. hem de kullanılmayınca katlayıp bir dolabın içine veya üstüne koyarsınız yer kaplamaz.

www.hepsiburada.com
  • malheiros  (13.12.20 19:10:54 ~ 19:13:50) 
Almayin? Dizlere zarar hem. Onun yerine mat alin, baslangic seviyesi yogaa videosu filan acin.


  • kuehles blondes  (14.12.20 00:26:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.