[]

Pandemide tatil

Merhaba arkadaşlar, kütahya'nın hem de ilçesinde yaşamaya devam etmeye çalışan memur - öğretmen bir çiftiz. yanacak yıllık iznimiz vardı ben de bu hafta 5 gün izin aldım, haftasonlarıyla 9 etti. Pztsiden itibaren izni kaliteli bi şekilde değerlendirmek istiyoruz da. 1. Seçenek eşimin ailesi denizli 'de iki üç gün onlara gitmek, 2. Seçenek tavsiyeye ihtiyacımız var??

Kimseye yaklaşmadan, kalabalığa karışmadan neler yapılabilir? Marttan beri işyerinde kapalı, evde kapalı, aileden uzak gurbette biraz şişmiş durumdayız. Fikirler sizden?:)


 
Kiralık villalar ya da bungalov evler oluyor. Akdeniz tarafında o tarz bir yer kiralayıp başbaşa güzel vakit geçirirsiniz. Hava güzel oldukça da çevrede gezintiye çıkarsınız


  • cowboy  (12.12.20 21:20:00) 
butceniz varsa airbnb'den ufak bir daire tutup istanbulun tarihi mekanlarini guzel mahallelerini gezdiginiz bir turizm turu yapabilirsiniz, bol disarida yurumeli. az turist olacagi icin hafta icinde falan guzel fotograflar cekebilirsiniz.

izin gununuzde esinizin ailesine gitmeyin lutfen.
  • hot potato  (12.12.20 22:58:33 ~ 22:58:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.