ekran sorunu

youtube'da veya netflix'te bir şeyler izlerken ekran bu şekilde oluyor. bazen pc reset atıyor bazen de 5-10 saniye sonra ekran düzeliyor. işlemci fanını temizledim termal macun sürdüm düzelmedi. üstüne format attım yine düzelmedi. niye böyle bir sorun olur anlayamıyorum.

monitör kablosunda ya da tırnaklarında (dişlerinde) sorun olabilir.

  • pccopath  (12.12.20 17:34:00)
dvi bağlantısı var. hdmi deneyebilirim. umarım düzeltir.

  • nasil olacak bazi seyler  (12.12.20 19:18:05)
hdmi da işe yaramadı.

  • nasil olacak bazi seyler  (12.12.20 21:11:44)
hocam artifact bu. ekran kartindan veya kullaniyorsan dahili grafik islemciden kaynaklanir. bu duyurunu ikinci defa gorunce yazmak istedim. cozumunu burada bulamazsin donanimhabere sor.

  • yasamakistemiyorumulan  (13.12.20 01:10:40)
teşekkür ederim, bir de oraya sorayım.

  • nasil olacak bazi seyler  (13.12.20 04:32:56)