[]

oturuş şekli / göğüs ağrısı

Dik bir şekilde oturmadığımda sol göğsüme acı giriyor, acı göğüste mi sırtta mı onu da tam kestiremiyorum gerçi. Dik bir şekilde oturduğumda herhangi bir sorun olmuyor. Özellikle 2 haftadır sürekli evde oturuyorum ve hareketim yok denecek kadar az. Kalple ilgili bir sorun olabilir mi yoksa hareketi arttırıp oturmamı düzelterek düzelecek bir şey midir?
 
biliyorum bunu bana da olmuştu ofiste çalışırken. akşama kadar koltukta oturuyordum ve herhalde oturma pozisyonum çok iyi değildi. tam göğsümün ortasındaki lades kemiğimsi şey çıtırdıyordu sürekli ve ağrıyordu ufak bi hareketimde. işi bırakınca geçti. :D

bunun çözümü pozisyonu düzeltmektir herhalde. doktora gittiğimde hiçbir şeyiniz yok demişti ben de acaba kalple ilgili mi diye düşündüğümde.
  • bohr atom modeli  (11.12.20 19:43:38 ~ 19:43:56) 
Aynı ağrı aylardır bende de var. Özellikle kasıtlı olarak çeneyi içeri doğru çekip eğildiğimde göğüs ortası, kalbe yakın yerde bariz hissediyorum ağrıyı. Hala yaşıyorum. Ölümcül değil demek ki.


  • IncredibleMau  (11.12.20 22:56:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.