[]

istanbul havalimanı covid testi

istanbul havalimanında, ülkeye girişte, covid testi yaptırılabilecek yer var mı? yoksa sadece ülkeden çıkanlar mı test yaptırabiliyor? yeri tam olarak nerede acaba bilen var mıdır? bir de güvenilir mi yoksa yalandan covid testi mi? çünkü sonuçlar 2.5 saatte açıklanıyor diye bir şey okumuştum, bana çok hızlı geldi. Son olarak, testi yaptırdıktan sonra sonucu beklememiz mi gerekiyor yoksa kendimiz sonra öğrenebiliyor muyuz?
 
sonuçlar yalan değil yarım saatte çıkar normalde. yoğunluktan dolayı süre öyle veriliyor.


  • ala09  (10.12.20 23:32:50) 
terminal, alt kat en uçta.
detayları iki üstteki duyuruya yazdım.

  • sttc  (11.12.20 00:02:34) 
Bilgi icin tesekkurler, test yaptirabilmek icin illa baska bir ucusunuz olmasi ve o ulkenin pcr testi istiyor mu olmasi gerekiyor? Bana test yapsaniza derseniz yapmiyorlar mi havaalaninda?


  • bonjurkes  (11.12.20 00:19:33) 
bikaç hafta önce gidilecek ülkenin test istemesi şartı vardı. şuanki durumu bilmiyorum.


  • sttc  (11.12.20 01:02:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.