[]

Whatsapp’tan gönderilen fotoğrafın tarihi

Merhaba, bir şey merak ediyorum whatsapp’tan gönderilen fotoğrafların tarihi gözüküyor mu? ben kontrol ettiğimde göremedim ama mesela birisi geçen gün çektiği bir fotoğraf gönderiyor bugün çekmiş gibi bunu anlamanın yolu var mı? Telefonlar Iphone diye düşünelim.
 
Ayrıntılarda görmek mümkün olabilir. Bazen fotoğraf başlığında tarih yazar.


  • the coon  (10.12.20 16:49:24) 
whatsapp'tan gönderildiği/alındığı tarihi görebilirsiniz, fakat whatsapp fotoğraf olarak gönderdiğinde (bkz: exif) bilgisini iletmediği için fotoğrafın aslına dair bilgi edinmek imkansızdır diye düşünüyorum.
www.reddit.com

  • gkhncnzdgn  (10.12.20 16:57:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.