Ticaride en iyi banka hangisi?

hesap açarken masrafı en az, kredide görece sorun çıkarmayan, örneğin şubede daha az beklediğiniz vb.. önerdiğiniz bir banka var mıdır?

şu an şahıs firmasında garantide hesabım var ama ltd e geçeceğim yılbaşı. kalsam mı bilemedim.

enpara şirketim'i araştırdım havale/eft masrafı almaması haricinde pek bir esprisini göremedim sözlükte de bayağı yermişler..

3-4 bankayla çalışıyorum, ticaride en çok memnun olduğum (tuhaf biliyorum ama) denizbank.
kobi bankacılığında çok iyiler.

kişisel hesaplarınız için sorsanız yapı kredi derdim ama denizbank ticaride çok daha hızlı ve esnek.

yalnız hesap açtırırken iyi bir şube bulmalısınız.
benim ilk gittiğim şube doğru düzgün ilgilenmemişti, memnun kalmamıştım.
sonradan tesadüfen başka bir şubeye işim düşünce fikrim değişti.
zaten ticari müşteri olduğunuzda şube dışındaki hizmetlerde de iyiler ama yine de şubedeki müşteri temsilciniz çok önemli.
  • blatta hiberna  (10.12.20 08:28:32 ~ 08:38:25)
vergiler için illa ki bir devlet bankasına ihtiyacınız olacak, özel bankalardan vergi ödenmiyor.

eğer tek bankayla çalışırım, elli bankaya bulaşmam diyorsanız önceliğinizi devlet bankalarına (ziraat, vakıf, halk) verin.
  • kibritsuyu  (10.12.20 09:47:46)
tanıdığınız banka en iyisidir. bu bir. ama "zaten o kadar da tanımıyorum, değiştirmem mümkün" derseniz finansbank ve denizbank çok övülüyor.

  • co2s2  (10.12.20 10:28:05)