[]

telefon karşılaştırma

babama doğum günü hediyesi almak istiyorum telefonu baya bi eskidi. samsung’a çok alıştığı için samsung almayı planlıyorum(note kullanıyor şuan)

m51-a71 ve a31 sizce hangisini almalı? şuan pandemi sebebiyle yazlıktalar ve normalin 2-3 katı telefon kullanımı arttı şarj sıkıntısı yaşamakta


 
M51


  • freebird5406_2  (10.12.20 00:57:16) 
Epey.com diye bir siteden de karşılaştırma yapılabilir.


  • Mistyimage  (10.12.20 01:04:10) 
Ben a71 kullanıyorum boyutu ekranı ve şarjından çok memnunum


  • mg3929  (10.12.20 01:21:49) 
a71 alırdım.

a31 bayağı kötü, onu kesin çıkart listeden.
  • anarsika  (10.12.20 01:42:50) 
Samsung note kullanıyor ve notun özelliklerini kullanıyor ise yani kalemini bunun tekrar tanesi başka birinin Samsung note.
Kalemi kullanan bir insan başka bir telefonla yapamaz. Seçim yaparken dikkat edin

  • kisa  (10.12.20 01:52:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.