Konut kredisi ödemesi

Konut kredili ev sahibiyim. 4 taksit odedim. 6 yillik.
Kiram kadar kredi taksiti oduyorum.

Hersey ne guzel gorunuyor degil mi?

Gel gor ki borçlu durabilen biri degilim. Omrum boyunca hic olmadim.
Simdi bu borcun bir an once bitmesini istiyorum herkes gibi.

Simdi hesaptan gununde sakkadanak cekiyorlar taksiti.

Benim bu taksiti 2 ser 2 ser odeme sansim olur mu?

Internete erken odeme yazinca hep toplu odeme ya da 50 60 bin yatitmaktan bahsediyor , aradigim cevabi bulamadim.

Ayrica borclu yasamak dusuncesi hakkinda biraz raahtlamaya ihtiyacim var, uzerime moral atin. Kamçı olayina girmeyiniz.

Tesekkurler.

bende aynı durumdayım 4 taksit ödedim ben 60 ay cektim krediyi. Bende hayatımda hiç bu kadar borç yukunun altına gırmemıstım ve bir an önce kapatma derdindeyim rahat duramıyorum. sanırım mart gibi 10 -15 bın gibi bı ara odeme yapıcam ama senın dedıgın durum hakkında bilgim yok

evi alana kadar mülk sahibi olmaya hep olumsuz bakar saga sola caka satardım sımdı ıyı kı almışım dıyorum tamam gelen kira krediye gıdıyor bende kirada oturuyorum şu an için kazandırdığı bişey yok ama yarın burgun kafam attı çok bunaldım ulan en azından evim var satarım yurt dışına çıkar egıtım vs alırım karşındayım ya da asgari ücretli çalışsam bile ordan gelen kira ile cogu beyaz yakalı ortalamasında gelirim olur diye düşünüyorum
  • paramolacak  (09.12.20 23:45:35 ~ 23:46:22)
Öncelikle düşük faiz ile aldığınız parayı erken ödemek zarar ettiren bir durum. Düşük faiz ile vade ne kadar uzunsa o kadar karlı sizin için. Şu anda faize bile yatırıp daha çok gelir getirebilecek parayı, gereksiz yere düşük fazili borcu kapatmak için kullanıyorsunuz. Bırakın banka zarar etsin, siz değil.

  • kaptan memo  (10.12.20 00:51:07)
2 aylik taksit vs yatirmak size zarar sadece. Fazla yapmak istediginiz odemeleri altina dolara yatirin Ilk 12 ay, sonra da bu parayla ara odeme yapip en az 1-1,5 yillik borcunuzu sildirin.

  • brkylmz  (10.12.20 01:14:02)
odeme planini guncelletmek istediginizi soyleyin şubeye.

  • tunaktunaktun  (10.12.20 05:20:16)